FRMORJİNAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRMORJİNAL

Türkiye'nin Yeni Genel Buluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları

5 posters
YazarMesaj
tu_ba_tu
Alışkın Üye
Alışkın Üye
tu_ba_tu

Erkek Mesaj Sayısı : 107

batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları Empty
MesajKonu: batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları   batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 4:30 pm

Ben batuhan 30 mayıs 1996 yılında istanbulda doğdum annem babam ve bir tanede abim var küçükken kötü hastalıklar geçirmişim ama bu hastalıkları yenmeyi başarmışım futbolu çok severim ve tiyatroyu da ikisinde de çok başarılı olduğumu düşünüyorum kim nasıl düşünürse düşünsün bence ben çok güzel tasklit de yapabiliyorum basketi de severim ama çok iyi olduğumu söleyemem bazı arkadaşlarım çok güzel oynuyorlar Very Happy Very Happy babam abim ve ben espiri yapmaya bayılırız evde her zaman bir konu espiri olmadan tartışılmaz ve ben bunu çok seviyorum bazı taklitlerimle arkadaşlarımı hep güldürürüm son olarak bu site çok güzel olmuş tunahan ve kutay arkadaşımı kutluyorum farao
__TuNaHaN__
Administrator
Administrator
__TuNaHaN__

Erkek Mesaj Sayısı : 33
Ruh Hali : batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları Niteliksiz

MesajKonu: Geri: batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları   batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 4:34 pm

Biz bu siteyi daha da iyi yerlere getirmeyi umuyoruz... Bu yüzden sizlerde tanıdığınız kişilere bu siteyi söylerseniz çok iyi olur... Hem bize hem de siteye katkıda bulunursunuz... Teşekkürler mesajın için Batuhan...
https://frmorjinal.yetkin-forum.com
__KuTaY__
Administrator
Administrator
__KuTaY__

Erkek Mesaj Sayısı : 81
Ruh Hali : batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları Niteliksiz

MesajKonu: Geri: batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları   batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 8:58 pm

Teşekkürler Batuhan...Bu site umuyoruz ki daha ileride çok iyi bir site olucak...Tabiki sizinde katkılarınızla Wink
https://frmorjinal.yetkin-forum.com
__allenhasan__
Yeni Üye
Yeni Üye
__allenhasan__

MesajKonu: Geri: batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları   batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 5:36 pm

bende öyle sanıyorum evet Very Happy
mesut
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 13

MesajKonu: Geri: batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları   batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 9:28 pm

bnde okul arkilerime söylüom siteyi... İnşallah yardımcı olurum bn pek bu işlerden anlamıom da Very Happy
tu_ba_tu
Alışkın Üye
Alışkın Üye
tu_ba_tu

Erkek Mesaj Sayısı : 107

MesajKonu: Geri: batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları   batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 7:36 pm

olsun ya sen yaparsın bişeler bn ce

batuhan kaya otobiyografisi ve arkadaşları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hobilerim yazan Batuhan Kaya